Alle producten
zoekwoorden [ outdoor portable power station ] bij elkaar passen 87 producten.
1200W Draagbare Energiecentrale met 1008Wh Capaciteit Pure Sinusgolfomvormer en MPPT-controller voor Kamperen en Buitengebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 1008wh/3.2V 315.000 mAh/22.4V 45Ah |
| Input aanvulling: | DC 38V/6.0A |
Draagbare elektriciteitscentrale met 5376Wh LiFePO4-batterij 110v/230v uitgang en meerdere oplaadopties
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
5376Wh draagbare elektriciteitscentrale met meerdere uitgangen voor gebruik in het kantoor en zonne-opladen
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Multifunctioneel draagbaar 300W elektriciteitscentrale met zonne-oplaad / lithium-ionbatterij
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
|---|---|
| Type batterij: | Lithium-ion |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
3000W High Capacity Portable Power Station with Multiple Output Interfaces and Overload Protection for Outdoor and Emergency Use
| Uitgangsvermogen: | 3000W |
|---|---|
| Batterijtype: | LifePo4 |
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
Multifunktioneel draagbaar zonnecentrale 3000W met bescherming tegen overlading
| uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Invoerinterface: | Airconditioning |
| naam: | Draagbare elektriciteitscentrale van 3000w |
Draagbare zonne-energiecentrale met springstarter
| naam: | Draagbare ZonneKrachtcentrale |
|---|---|
| Inclusief accessoires: | AC-adapter, auto-oplader, oplaadkabel voor zonnepanelen |
| USB-uitgang: | 2 x USB-A (5V/2,4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
300W 270wh draadloze zonne-energiecentrale generator voor buiten noodstroombron
| Stroombron: | AC-adapter, auto, gasgenerator, zonnepaneel |
|---|---|
| Type batterij: | Lithium-ion |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
300W 288Wh draagbare zonnepanelen met draadloos opladen
| naam: | Draagbare zonnepanelen |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Robuuste 200W draagbare stroomvoorziening met weerbestendige behuizing die prestaties garandeert in zware omgevingen en afgelegen gebieden
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


