Alle producten
zoekwoorden [ outdoor portable power station ] bij elkaar passen 87 producten.
Grote elektriciteitscentrale met een capaciteit van 600 watt Draagbare zonne-energiecentrale voor buitenafstand
| Naam: | Draagbare ZonneKrachtcentrale |
|---|---|
| Indeling van de inverter: | 600W (1200W Spanning) |
| Zonnepaneelverenigbaarheid: | Tot 120 W |
500W Zonne-energieopslagbatterij Draagbare elektriciteitsgenerator Meerdere doeleinden Kamperen Buiten Noodstroomvoorziening
| Batterijcapaciteit: | 3.7V 216000mAh lithiumbatterij |
|---|---|
| Vermogen: | 500 W |
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel, auto opladen |
Draagbare 200W Outdoor Zonne-energiebank Power Station Lithium-ion Batterij MPPT Controller voor Thuisgebruik - EU US UK Stekkers Inbegrepen
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
Draagbare zonne-energiecentrale met grote capaciteit van 2400 W
| Uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel, auto opladen |
| Uitvoer: | AC/DC/USB |
Ultra Draagbare Duurzame 200W Mobiele Powerbank Snel Opladen Compatibel met Smartphones, Laptops, Tablets en USB-Apparaten
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
MPPT-controller Mobiele zonne-energiegenerator zuiver 300W 270Wh voor noodgevallen buiten
| naam: | mobiele zonne-energiegenerator |
|---|---|
| Bijzondere kenmerken: | Draadloos opladen, type C, zaklamp, springstarter, sigarenlakker |
| Functie: | Machtssteun |
300W draagbare zonne-generator 288Wh met sigarenverlichting Zonne-energie Pure sinuswave inverter
| naam: | 300W Draagbare zonne-energiegenerator |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | Lithium-ion |


