Alle producten
zoekwoorden [ outdoor portable power station ] bij elkaar passen 87 producten.
Home / Draagbare lithiumbatterijcentrale voor buiten 200W MPPT-controller Type
| Naam: | De draagbare Krachtcentrale van de Lithiumbatterij |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Batterijtype: | Lithiumion |
LiFePO4 Draagbare elektriciteitscentrale op zonne-energie 1200W
| naam: | Lifepo4 Draagbare Krachtcentrale |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | LiFePO4 |
OEM 3000W Draagbare Power Station Pure Sinus Wave Voor Outdoor Camping
| naam: | Draagbare elektriciteitscentrale van 3000w |
|---|---|
| Type batterij: | LiFePO4 |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
Zonne-energieopslagcentrale 200 W Camping Nood Draagbare energiecentrale
| naam: | De Krachtcentrale van de energieopslag |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Buiten Pure Sine Wave Draagbare Power Station 200w Voor thuis opladen
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
|---|---|
| Batterijtype: | 18650 Lithiumbatterij |
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
Lichtgewicht Draagbare 200W Draagbare Power Station Gemakkelijk te Vervoeren voor Buitenactiviteiten Noodstroom en Werk op Afstand
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Lichtgewicht Duurzame 200W Draagbare Power Station - Draagbare Energieoplossing Geschikt voor Thuiswerken en Buitenactiviteiten
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Compacte Duurzame 200W Draagbare Power Station Draagbare Energieopslag voor Buitenevenementen Noodvoorziening en Reizen
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Multifunktioneel draagbaar 200 W-stationsysteem met type C-uitgang voor thuis- en buitengebruik
| AC-uitgangsvermogen: | 200W |
|---|---|
| Laadtijd: | 6-7 uren |
| Opladen van zonnepanelen: | DC 13V ~ 22V, maximaal 2,5A maximale invoer |
2400W Portable Power Station with 2016Wh LiFePO4 Battery 650W Solar Input and 1.5 Hours Fast Charging for Outdoor Camping
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 2016Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |


