Alle producten
zoekwoorden [ outdoor portable power station ] bij elkaar passen 87 producten.
1200W LiFePO4 Draagbare Energiecentrale met Zonnepaneel en MPPT
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
1200W draagbare elektriciteitscentrale met 1008Wh capaciteit LiFePO4 batterij en 350W zonnepaneel opladen voor buitenkamperen
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
2400W Portable Power Station with 2016Wh LiFePO4 Battery 650W Solar Charging and 230V/110V Pure Sine Wave Output
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 2016Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
3000W Draagbare Energiecentrale met LiFePO4 Batterij en Opladen via Zonne-energie
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Draagbare elektriciteitscentrale van 200 W met MPPT-zonneladder
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
1200W draagbare elektriciteitscentrale met 110V/220V AC-uitgang 1008Wh capaciteit en 2000+ levenscycli Zonne-energiegenerator
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Draagbare elektriciteitscentrale met een hoge capaciteit van 5376Wh met meerdere uitgangsinterfaces en een zonnegenerator met UPS-functie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
3000W Draagbare Energiecentrale met UPS-functie, Zaklamp en Startersgenerator voor Zonne-energie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Draagbare elektriciteitscentrale van 3000 W met een zaklamp van type C en een LiFePO4-batterij van 5376Wh
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
Multifunctionele 300W 288Wh Draagbare Power Station met Draadloos Opladen
| Uitgangsvermogen: | 300 W |
|---|---|
| Bescherming tegen overbelasting: | 360±20W |
| Model: | A3B |


