Alle producten
zoekwoorden [ outdoor portable power station ] bij elkaar passen 87 producten.
Draagbare 200W Multifunctionele zonne-oplaadbare Lithium-Ion-batterijgenerator Camping Outdoor Noodstation
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
Allpowers 1008Wh Capaciteit 230V/110V Output Draagbare Power Station met 2000+ Levenscycli Zonne-generator voor Buitencamping
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 1008wh/3.2V 315.000 mAh/22.4V 45Ah |
| Input aanvulling: | DC 38V/6.0A |
Draagbare elektriciteitscentrale met type C poort zaklamp en springstarter voor buitenkamperen
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 1008wh/3.2V 315.000 mAh/22.4V 45Ah |
| Input aanvulling: | DC 38V/6.0A |
2016Wh Draagbare Energiecentrale met Type C Zaklamp en Starhulp voor Thuis en Buiten
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 2016Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
1200W Draagbare Power Station met 1008Wh LiFePO4 Batterij en Pure Sine Wave Omvormer voor Buitengebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 1008wh/3.2V 315.000 mAh/22.4V 45Ah |
| Input aanvulling: | DC 38V/6.0A |
3000W Portable Power Station with LiFePO4 Battery MPPT Solar Panel Charging for Home Outdoor Use and EU/US Car Power Source JP/AU
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
|---|---|
| AC -invoer: | 1600W MAX |
| Zonneopladen: | 650W 12-80V/DC8.5A MAX |
3000W Portable Power Station with MPPT Controller UPS Function and Multiple Outputs for Home Emergency and Outdoor Camping
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh |
|---|---|
| AC-uitgangsvermogen: | 3000W |
| AC Inputmacht: | 1600W MAX |
Draagbare elektriciteitscentrale van 3000 W met 5376Wh LiFePO4-batterij en zonne-generator voor buitenkamperen
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Draagbare elektriciteitscentrale van 3000 W met supersnelle oplaadcapaciteit 5376Wh en meerdere uitgangsinterfaces voor buitencamping
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |


