Alle producten
zoekwoorden [ lithium battery portable power station ] bij elkaar passen 65 producten.
Draagbare elektriciteitscentrale van 3000 W met 5376Wh LiFePO4-batterij en zonne-generator voor buitenkamperen
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Draagbare elektriciteitscentrale met een hoge capaciteit van 5376Wh met meerdere uitgangsinterfaces en een zonnegenerator met UPS-functie
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
Draagbare elektriciteitscentrale van 3000 W met een zaklamp van type C en een LiFePO4-batterij van 5376Wh
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
3000W Draagbare Energiecentrale met LiFePO4 Batterij en Opladen via Zonne-energie
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
1200W LiFePO4 Draagbare Energiecentrale met Zonnepaneel en MPPT
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
3000W Portable Power Station with LiFePO4 Battery MPPT Solar Panel Charging for Home Outdoor Use and EU/US Car Power Source JP/AU
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
|---|---|
| AC -invoer: | 1600W MAX |
| Zonneopladen: | 650W 12-80V/DC8.5A MAX |
Draagbare elektriciteitscentrale van 3000 W met EU-plug-in zaklamp en springstarter voor thuis buitengebruik
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
5376Wh draagbare elektriciteitscentrale met 110V/230V-uitgang en zaklamp voor noodstroomvoorziening
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
1200W draagbare elektriciteitscentrale met 1008Wh LiFePO4-batterij en pure sinusgolfinverter voor nood- en buitengebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Home / Draagbare lithiumbatterijcentrale voor buiten 200W MPPT-controller Type
| Naam: | De draagbare Krachtcentrale van de Lithiumbatterij |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Batterijtype: | Lithiumion |


