Alle producten
zoekwoorden [ lithium battery portable power station ] bij elkaar passen 65 producten.
Draagbare zonne-energiecentrale 2400W met zuivere sinusgolfinverter LiFePo4 lithium-ionbatterij en MPPT-controller
| LCD-scherm: | Ja |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel, auto opladen |
| capaciteit: | 2400 W |
LCD-scherm 3000W 2688Wh LiFePo4 draagbaar zonne-energiestation met pure sinusomvormer, MPPT-controller en EU/US stekker types
| LCD-scherm: | Ja |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| capaciteit: | 3000 W |
Draagbare 200W Multifunctionele zonne-oplaadbare Lithium-Ion-batterijgenerator Camping Outdoor Noodstation
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
Draagbaar 200W Power Station met AC 110/220V Lithium-Ion Batterij Power Bank voor Noodstroom Camping Vissen Zonne Generator
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
300W 288Wh draagbare zonnepanelen met draadloos opladen
| naam: | Draagbare zonnepanelen |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | Lithium-ion |
500W Zonne-energieopslagbatterij Draagbare elektriciteitsgenerator Meerdere doeleinden Kamperen Buiten Noodstroomvoorziening
| Batterijcapaciteit: | 3.7V 216000mAh lithiumbatterij |
|---|---|
| Vermogen: | 500 W |
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel, auto opladen |
Draagbare 200W Power Station voor Buiten Zonne-Opladen AC 110/220V 200 Watt Noodstroomvoorziening voor Thuis Kamperen
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
Hoge capaciteit 200 Watt Draagbare zonnecentrale Noodzonnegenerator Thuis Kamperen Buiten 200w Zonnecentrale
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
300W Draagbare Zonne-energiecentrale met Lithium Batterij en MPPT
| Batterijcapaciteit: | 288wh / 78000mah /3.7v |
|---|---|
| Input aanvulling: | DC15V/3.0A |
| Zonneopladen: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A Max |
Robuuste 200W draagbare stroomvoorziening met weerbestendige behuizing die prestaties garandeert in zware omgevingen en afgelegen gebieden
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


