Alle producten
zoekwoorden [ lithium battery portable power station ] bij elkaar passen 65 producten.
2016Wh draagbare zonne-energiecentrale met LiFePO4-batterij en MPPT-controller voor buitengebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 2016Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
2016Wh draagbare zonne-energiecentrale met LiFePO4-batterij en MPPT-controller voor buitengebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 2016Wh/3,2V |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
MPPT Controller Multi Function Power Station 300W 270WH met lithium-ionbatterij
| Functie: | Energieopslag |
|---|---|
| Type-C-uitvoer: | 5V/3A |
| Batterijcapaciteit: | 270 WH |
Draagbare 200W Outdoor Zonne-energiebank Power Station Lithium-ion Batterij MPPT Controller voor Thuisgebruik - EU US UK Stekkers Inbegrepen
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
300W 270Wh Draagbare zonne-energiecentrale voor camping met zuivere sinusgolfinverter Lithium-ionbatterij
| naam: | Zonne-energiecentrale |
|---|---|
| Laadtijd: | 6-7 uren |
| Capaciteit: | 270 WH |
MPPT-controller Grote capaciteit elektriciteitscentrale 300W 288Wh Draagbare zonnecentrale
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
|---|---|
| Type batterij: | Lithium-ion |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
Draagbare zonne-energiecentrale met springstarter
| naam: | Draagbare ZonneKrachtcentrale |
|---|---|
| Inclusief accessoires: | AC-adapter, auto-oplader, oplaadkabel voor zonnepanelen |
| USB-uitgang: | 2 x USB-A (5V/2,4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
300W 270wh draadloze zonne-energiecentrale generator voor buiten noodstroombron
| Stroombron: | AC-adapter, auto, gasgenerator, zonnepaneel |
|---|---|
| Type batterij: | Lithium-ion |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
Hoogcapaciteitskrachtcentrale Buiten 300 W Draagbare noodkrachtcentrale
| naam: | Energiecentrale met een hoge capaciteit |
|---|---|
| Output: | AC, DC, USB, type C |
| Model: | A3E |
Grote elektriciteitscentrale met een capaciteit van 600 watt Draagbare zonne-energiecentrale voor buitenafstand
| Naam: | Draagbare ZonneKrachtcentrale |
|---|---|
| Indeling van de inverter: | 600W (1200W Spanning) |
| Zonnepaneelverenigbaarheid: | Tot 120 W |


