Alle producten
zoekwoorden [ lithium battery portable power station ] bij elkaar passen 65 producten.
600W Draagbare Power Station met Zonne-Opladen en Draadloze Output
| Batterijcapaciteit: | 520wh / 140400MAH /3.7V |
|---|---|
| Invoerspanning: | 12V-26V |
| Invoerstroom: | 8A MAXIMUM |
Draagbare elektriciteitscentrale van 200 W met MPPT-zonneladder
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
Multifunctioneel zonne-energieopslag 1200W Draagbare elektriciteitscentrale 110V 220V Lithiumbatterij Noodstroomvoorziening
| LCD-scherm: | Ja |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel, auto opladen |
| capaciteit: | 1200Wh |
Buiten Pure Sine Wave Draagbare Power Station 200w Voor thuis opladen
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
|---|---|
| Batterijtype: | 18650 Lithiumbatterij |
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
1200W Draagbare Energiecentrale met 1008Wh Capaciteit Pure Sinusgolfomvormer en MPPT-controller voor Kamperen en Buitengebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 1008wh/3.2V 315.000 mAh/22.4V 45Ah |
| Input aanvulling: | DC 38V/6.0A |
Draagbare elektriciteitscentrale van 300W met 270Wh lithiumbatterij en zonne-opladen
| Batterijcapaciteit: | 270wh / 78000mah /3.7v |
|---|---|
| Input aanvulling: | DC15V/3.0A |
| Zonneopladen: | DC5521 13V ~ 26V/3.0A Max |
Draagbare elektriciteitscentrale van 200 W met MPPT en lithium-ionbatterij
| Batterijcapaciteit: | 145wh / 39000mah /3.7v |
|---|---|
| Input aanvulling: | DC15V/2.0A |
| Zonneopladen: | DC35135 13V ~ 26V/2.0A Max |
Lichtgewicht Draagbare 200W Draagbare Power Station Gemakkelijk te Vervoeren voor Buitenactiviteiten Noodstroom en Werk op Afstand
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
1200W Portable Power Station with LiFePO4 Battery and MPPT Controller
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |


