Alle producten
zoekwoorden [ powerful portable power station ] bij elkaar passen 121 producten.
Draagbare elektriciteitscentrale met een hoge capaciteit van 1200 W voor thuiscamping
| Uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Functie: | Met kabel, zonnepaneel opladen, zonne-opladen ondersteunen |
| Type: | Met aansluiting, hoge capaciteit, met kabel, PORTABLE, Power Staion, voor buiten, Portable power sta |
Draagbare elektriciteitscentrale met een hoge capaciteit van 600 W voor buitenactiviteiten
| naam: | 600W draagbare krachtcentrale |
|---|---|
| uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC |
| Functie: | Met kabel, zonnepaneel opladen, draadloos opladen, zonne-opladen ondersteunen |
Smart Electric Energy Zonne-energie Draagbare Power Station 200W Voor thuis / buiten
| Uitgangsinterface: | DC, USB/DC, dubbel USB |
|---|---|
| Functie: | Met kabel, zonnepaneel opladen, zonne-opladen ondersteunen |
| Type: | Met stekker, met kabel, PORTABLE, Power Staion, voor buiten, Portable power station |
Draagbare zonne-energiecentrale met springstarter
| naam: | Draagbare ZonneKrachtcentrale |
|---|---|
| Inclusief accessoires: | AC-adapter, auto-oplader, oplaadkabel voor zonnepanelen |
| USB-uitgang: | 2 x USB-A (5V/2,4A), 1 x USB-C (5V/3A) |
OEM 300W draagbare elektriciteitscentrale met zonne-oplaad / Pure sinusgolfinverter
| naam: | 300W draagbare Krachtcentrale |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Home Buiten Nood Draagbare Power Station Zonnepaneel Met Lithium Ion Batterij
| Naam: | draagbare zonnepanelen voor elektriciteitscentrales |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Aanvullende functies: | LCD-display/LED-zaklamp |
Draagbare elektriciteitscentrale 300W 288Wh Draagbare back-up zonne-energiegenerator
| naam: | Draagbare Krachtcentrale 300W |
|---|---|
| Kleur: | groen+geel, rood+zwart,oranje+geel, groen+zwart, blauw |
| Materiaal: | ABS+PC |
Multifunktioneel draagbaar zonnecentrale 3000W met bescherming tegen overlading
| uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Invoerinterface: | Airconditioning |
| naam: | Draagbare elektriciteitscentrale van 3000w |
3.7V 200W draagbare elektriciteitscentrale buiten met lithiumbatterij / zonne-omvormer energieopslag
| Type: | Met stekker, met kabel, PORTABLE, Power Staion, voor buiten, Portable power station |
|---|---|
| Type batterij: | 18650 Lithiumbatterij |
| Modelnummer: | A1 |
All-in-one zonne-generator 300W 270Wh zonne-energiecentrale voor kamperen
| uitgangsinterface: | DC, Micro USB, Type C, USB/DC, USB/MICRO USB, Triple USB |
|---|---|
| Invoerinterface: | Airconditioning |
| Functie: | Ondersteuning van snelladen, met kabel, zonnepaneel opladen, draadloos opladen, zonneopladen onderst |


