Alle producten
zoekwoorden [ power station solar generator ] bij elkaar passen 106 producten.
Lifepo4 3000W draagbare elektriciteitscentrale Zonnegenerator AC Adapter
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
|---|---|
| Type batterij: | LiFePO4 |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
OEM 1200W draagbare elektriciteitscentrale zonne-generator grote capaciteit met MPPT-controller
| naam: | 1200w draagbare krachtcentrale |
|---|---|
| Type batterij: | LiFePO4 |
| Uitgangsvermogen: | 1200 W |
Home Buiten Nood Draagbare Power Station Zonnepaneel Met Lithium Ion Batterij
| Naam: | draagbare zonnepanelen voor elektriciteitscentrales |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Aanvullende functies: | LCD-display/LED-zaklamp |
Draagbare energiebank Zonne-energiegenerator LiFePO4 Batterijkrachtcentrale 3000 Watt
| naam: | Powerbank zonne-energiegenerator |
|---|---|
| Materiaal: | ABS+PC |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
5376Wh MPPT Home Backup Portable Power Station Solar Generator with High Capacity and Fast Charging
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh |
| AC -invoer: | 1600W MAX |
Draagbare 200W Power Station voor Buiten Zonne-Opladen AC 110/220V 200 Watt Noodstroomvoorziening voor Thuis Kamperen
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
All-in-one zonne-generator 300W 270Wh zonne-energiecentrale voor kamperen
| uitgangsinterface: | DC, Micro USB, Type C, USB/DC, USB/MICRO USB, Triple USB |
|---|---|
| Invoerinterface: | Airconditioning |
| Functie: | Ondersteuning van snelladen, met kabel, zonnepaneel opladen, draadloos opladen, zonneopladen onderst |
Buiten 200w 220v Draagbare lithiumbattery oplaadbare elektriciteitscentrale Camping 200 watt Power Bank Zonne-generator
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Omvormer type: | Gemodificeerde sinusgolf |
| Type controller: | PWM |
2016Wh Capaciteit Draagbaar Power Station met Opladen via Zonnepaneel en Type C Poort voor Thuisgebruik
| Batterijtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Omvormer type: | Pure sinusgolf |
| Type controller: | MPPT |
3000W Portable Power Station with LiFePO4 Battery MPPT Solar Panel Charging for Home Outdoor Use and EU/US Car Power Source JP/AU
| Batterijcapaciteit: | 5376Wh/3,2V |
|---|---|
| AC -invoer: | 1600W MAX |
| Zonneopladen: | 650W 12-80V/DC8.5A MAX |


