Alle producten
zoekwoorden [ camping portable power station ] bij elkaar passen 39 producten.
Draagbare elektriciteitscentrale met een hoge capaciteit van 600 W voor buitenactiviteiten
| naam: | 600W draagbare krachtcentrale |
|---|---|
| uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC |
| Functie: | Met kabel, zonnepaneel opladen, draadloos opladen, zonne-opladen ondersteunen |
Draagbare elektriciteitscentrale met een hoge capaciteit van 1200 W voor thuiscamping
| Uitgangsinterface: | Gelijkstroom, Type C, USB/DC, AC |
|---|---|
| Functie: | Met kabel, zonnepaneel opladen, zonne-opladen ondersteunen |
| Type: | Met aansluiting, hoge capaciteit, met kabel, PORTABLE, Power Staion, voor buiten, Portable power sta |
OEM 3000W Draagbare Power Station Pure Sinus Wave Voor Outdoor Camping
| naam: | Draagbare elektriciteitscentrale van 3000w |
|---|---|
| Type batterij: | LiFePO4 |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
All-in-one zonne-generator 300W 270Wh zonne-energiecentrale voor kamperen
| uitgangsinterface: | DC, Micro USB, Type C, USB/DC, USB/MICRO USB, Triple USB |
|---|---|
| Invoerinterface: | Airconditioning |
| Functie: | Ondersteuning van snelladen, met kabel, zonnepaneel opladen, draadloos opladen, zonneopladen onderst |
Draagbare elektriciteitscentrale 300W 288Wh Draagbare back-up zonne-energiegenerator
| naam: | Draagbare Krachtcentrale 300W |
|---|---|
| Kleur: | groen+geel, rood+zwart,oranje+geel, groen+zwart, blauw |
| Materiaal: | ABS+PC |
OEM ODM 288Wh 300W draagbare elektriciteitscentrale met draadloos opladen zonne-generator
| naam: | 300W draagbare Krachtcentrale |
|---|---|
| Type batterij: | Lithium-ion |
| Type omvormer: | Pure sinusgolf |
Zonne-energieopslagcentrale 200 W Camping Nood Draagbare energiecentrale
| naam: | De Krachtcentrale van de energieopslag |
|---|---|
| Stroombron: | AC-adapter, zonnepaneel |
| Type batterij: | Lithium-ion |
Lichtgewicht Draagbare 200W Draagbare Power Station Gemakkelijk te Vervoeren voor Buitenactiviteiten Noodstroom en Werk op Afstand
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Compacte Duurzame 200W Draagbare Power Station Draagbare Energieopslag voor Buitenevenementen Noodvoorziening en Reizen
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Lichtgewicht Duurzame 200W Draagbare Power Station - Draagbare Energieoplossing Geschikt voor Thuiswerken en Buitenactiviteiten
| Packaging Details: | 1pc per box, 4 boxes per carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |


